Dienos koordinatorius, kokios jo funkcijos?

Dažnai kylantis klausimas ar tikrai reikalingas dienos koordinatorius – jei viską organizuoju pats?

Šiame straipsnyje pabandysiu apžvelgti – kokios gi išties koordinatoriaus pareigos?
Atrodo viską suplanavote, sutarėte su tiekėjais, užsakėte visas būtinas paslaugas ir suderinote terminus. Lyg ir galėtumėte atsipūsti ir tą vienintelę dieną džiaugtis sklandžia eiga. Dažniausiai tai tik mūsų iliuzija, kuri jau vestuvių rytą sugriaunama.
Paklausite, kas gi tokio gali nutikti jei viskas suplanuota ir suderinta? Gal TOKIO ir nenutiks, bet smulkių klausimų, pergrupavimų ar pakeitimų visuomet atsiranda renginių metu. Juk ir gamtos išdaigų pasitaiko, ir padangą vestuvininkams gali nuleisti ir santuokos ceremonijos eilė gali būti pasislinkusi jei ypač daug vedybų ir dar visokių mažų mažų nesklandumų gali pasitaikyti. Čia kaip tik ir pasirodo vestuvių koordinatorius, kuris yra vienintelis Jūsų dienos patikėtinis. Tad Jūsų vestuvių dieną iškilus elementariems klausimams – Jūsų niekas nedrįs varginti, juk yra koordinatorius. Ir Jums ramu ir artimiausi svečiai neįdarbinti.
Koordinatorius mažiausiai savaitei likus iki vestuvių susisiekia su visais tiekėjais, suderina tvarkaraštį – apsikeičia koordinatėmis. Remiantis nuotakos scenarijumi ar tiekėjų sutartimis sudaromas bendras (smulkusis) renginio tvarkaraštis, jei reikia sudaromi ir tvarkaraščiai atskirai tiekėjams: fotografui, filmuotojui, DJ, vedėjui, muzikantams bei atsakingai už maistą kompanijai. Visą šį tvarkaraštį patvirtina nuotaka su jaunikiu ir pagal poreikį artimiausi šeimos nariai Taip pat su tvarkaraščiu supažindinami visi tiekėjai.
Vestuvių dienos koordinavimas tai ne tik ceremonijos, svečių judėjimo koordinavimas ar užimtumo išsprendimas veluojant. Tai visų tiekėjų informavimas apie laiko tėkmę, vykstančius pakeitimus – visa tai ir dar daugiau gula ant dienos koordinatoriaus pečių. O tuo metu jaunoji su jaunikiu gali džiaugtis savo nuostabia švente – juk jei ir kils klausimų, juos išspręs koordinatorius.
Linkiu visoms nuostabios ir gražios šventės, kurios nuoširdumas ir didžiulė meilė dar ilgai, o gal ir amžinai gyvens Jūsų širdyse.

Iki malonaus,
Organizatorė Jūratė M.,
tel. 8 611 44386
el.p.: juraterp@gamil.com

Komentarų nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.