KOORDINAVIMAS – visų pirma komfortas Jums

Šiandiena – smagi diena. Nors kaip daugelis lietuvių pasakytų, vasara nelepina orais, tačiau man ji patinka. O lietus pagal senovės išmintį pranašauja derlingus metus, finansinį stabilumą ir stiprius pokyčius. Tad Aš mielai priimsiu būsimą derlių :)

Vis grįžtu ir grįžtu prie koordinavimo sąvokos ir jos gryninimo. Klausia ir būsimos nuotakos ir draugai ir kitų paslaugų teikėjai. Kaip ir viskas aišku kai yra organizavimo paslauga, bet kai apsistojame ties koordinavimu iškyla daugybė klausimų: ypač dėl kainos ir darbų… Ir man pačiai vis kyla klausimas ar verta daryti sąmatą ir ką į ją įtraukti? Suknelės taisymas, gėlių atvežimas, atsiskaitymas su tiekėjais, pagalba fotografui, šampano staliuko kuravimas o gal ir organizavimas, lempučių kabinimas ar svečių užėmimas… Vieną kartą nuvežti puokštes ir papuošti stalus paprasta, kitą kart randi ne tai kas buvo sutarta… darbas kaip ir tas pats, o laikas jam atlikti skiriasi dvigubai… kitą kart vyksti druskos, nes jos nėra (absurdas, gal, bet ir taip būna), o kai pliaupia lietus – keiti visą scenarijų… ir dar liūdniau – kai prireikia taisyti kitų darbus. Tad įvertinti planuojamos dienos sąmatos eilutes, kaip pirštu braižyti jūros skalaujamam krante.

Renginys – tai gyvas organizmas, kurio poreikius turi matyti čia ir dabar ir tik patirtimi gali įvertinti 10, 15 kartais ir 18valandų darbą šventės dieną.

Vienintelė sąvoka kuri man gimsta yra ši: KOORDINAVIMAS – visų pirma komfortas užsakovui. Galimybė Jam šventės dieną jaustis saugiai, užtikrintai ir ramiai :) – visa tai ir dar daugiau gula ant organizatoriaus ar koordinatorius pečių.

Jūsų renginio organizatorius ir koordinatorius
Jūratė Mondeikė
tel. 861144386

Komentarų nėra